Misja

Naszą misją jest przeniesienie fryzjerstwa na wyższy poziom.

Chcemy wesprzeć osoby ambitne i pragnące się rozwijać, umożliwiając im realizowanie swojej pasji i przecierać wspólnie z nimi nowe szlaki. Odrzucamy konformizm i stwierdzenie „nie da się”. Nie lubimy ograniczeń – czy to w działaniu, czy też w myśleniu. Wierzymy, że XXI wiek daje nam nieograniczone możliwości i przejdzie do historii dziejów, jako epoka, w której naturalne piękno osiągnie nowy wymiar. Pragniemy wykraczać poza schemat, inspirując się naturą i w zgodzie z nią. Wierzymy, że branżę fryzjerską czeka odrodzenie i zamierzamy się do tego przyczynić.

A wszystko po to, by każdy nasz Klient mógł czuć się wyróżniony, pozostając w zgodnie z sobą – swoim charakterem i poczuciem estetyki.

Wizja

Kiedy jesteśmy w swoim żywiole wszystko inne traci na znaczeniu – do każdej fryzury wkładamy dużo serca.

Począwszy od pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez rozmowę z nim i analizę różnych możliwych rozwiązań, rodzi się w naszej głowie plan. Nasz sukces polega na perfekcyjnym wcieleniu tego planu w życie. Chcemy, by nasi Klienci mogli być po prostu sobą i aby ich fryzura idealnie komponowała się z ich niepowtarzalną osobowością.

zobacz blog

Cel

Naszym głównym celem jest i będzie tworzenie bez ograniczeń, a także służenie innym – bez oceniania ich.

Do każdego pragniemy podchodzić z pokorą i należytym szacunkiem. Tworząc tym samy sieć salonów, szerzących i doskonalących tę ideę. Każdy członek naszego zespołu ma w tym swój udział i stanowi fundament, na którym bazujemy. Razem tworzymy przyszłość i lepsze jutro dla naszego ukochanego zawodu.

zobacz portfolio

Zabiegi

Zabiegi pielęgnacyjne jakie oferujemy to profesjonalny plan wielokierunkowych kuracji poprawiających kondycję i wygląd włosów, działających leczniczo i regeneracyjnie na skórę głowy.

Zanim podejmiesz decyzję o konkretnym zabiegu, zaprosimy Cię na specjalistyczną analizę określającą aktualny stan potrzeb twoich włosów i skóry głowy. Przeprowadzimy ocenę organoleptyczną, badanie włosów i skóry głowy mikrokamerą, sprawdzimy ich porowatość, porozmawiamy szczegółowo o stosowanej pielęgnacji domowej. W razie konieczności wykonamy analizę trychologiczną, dzięki której będziemy mogli zajrzeć w głąb skóry głowy i łodygi włosa.

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu zaproponujemy konkretny zabieg oraz dobierzemy produkty pielęgnacyjne, które będą odpowiedzią na twoje potrzeby.