kobieca-fryzura-galeria-zdjec-brazowa-koloryzacja-wielotonowa-z-odcieniami-bordo-najlepszy-fryzjer-poznan

O fiolecie pisaliśmy już dużo - dzisiaj nowa odmiana 😍

Klaudia szkoli się w astronomicznym tempie, którego nie powstydziłby się nawet Zygzak McQueen 🏎

Na prośbę Ani stworzyła dla niej niesamowicie unikatową koloryzację łącząc wcześniej wspomniany fiolet z odcieniami zimnego brązu i szarości.

Tego samego dnia Ania pochwaliła nam się również tym, że za 9 miesięcy będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie 🤰

W tym miejscu musimy poruszyć bardzo ważny wątek z perspektywy przyszłych mam. Dziecko w trakcie ciąży jest uzależnione od mamy. Od jej diety, jakości snu, poziomu stresu oraz produktów do pielęgnacji, które używa.

Między innymi z tego powodu dbamy o to, żeby farby i produkty, do pielęgnacji włosów używane w naszej pracowni były w pełni naturalne i bezpieczne dla Antków, Olków, Anek, Zuzi i King (odmiana imion w dopełniaczu liczby mnogiej jest całkiem dużym wyzwaniem 😅)

P.S. Pracujemy od kilku tygodni nad dużą niespodzianką dla was i dla nas i w przeciągu najbliższych 2-3 dni pochwalimy się nią oficjalnie 

REZERWACJA WIZYTY  bit.ly/REZERWACJA-BOOKSY

Jak zawsze więcej zdjęć metamorfozy dodamy dla was dzisiaj do końca dnia na naszym instagramie  www.instagram.com/pracowniacutcut

Najnowsze fryzury
2x
Medal
Współpracujemy z najlepszymi Akademiami w Polsce, między innymi Akademią Stylizacji MP.Babicz, której zawdzięczamy 2 medale.
2x
Medal