Otwarcie Pracowni CutCut już za nami.
Pierwszy dzień…na który bardzo długo czekaliśmy. Dzień pełen słońca, które dało  nam dobrą energię do działania  by stworzyć  pierwsze stylizacje w nowym miejscu. Był odczuwalny lekki stres, jak przed każdą premierą ale taki, który dał nam prawdziwą moc. W dzielnicy w jakiej znajduje się nasze miejsce panuje cisza, która pozwala na moment przestać myśleć o codziennych sprawach. Wokoło przyroda, wiosenna zieleń sprawia, że można czuć się  w pełni zrelaksowanym. Cieszyliśmy się, ze możemy coś razem tworzyć, dzielić się pasją, i sprawiać innym przyjemność, szukając dla nich najlepszych rozwiązań wizerunkowych. Dostaliśmy pozytywny odbiór. To dla nas prawdziwa radość i satysfakcja. W CutCut chcemy byś mógł poczuć się dobrze sam ze sobą, w swojej nowej odsłonie.
 

  Występ altowiolistki
Od początku myśląc o powstaniu pracowni, chcieliśmy by stała się miejscem, które ma potencjał by inspirować. Ponieważ bardzo cenimy sobie  wszelkie przejawy wypowiedzi twórczych, materia sztuki jest dla nas wyjątkowym obszarem. Dlatego w ten dzień zaprosiliśmy młodą, zdolną artystkę, altowiolistkę, Weronkę Grendę. Repertuar jaki wybrała świetnie się wpisał w nasze miejsce. Utwory J.S. Bacha wywołały niezwykłe poczucie harmonijności w przestrzeni CutCut.
   
Strzygliśmy , kolorowaliśmy włosy i słuchaliśmy muzyki. Dzień zakończyliśmy po 20. Czekoladki, kwiaty, wino uprzyjemniły nam i naszym pierwszym gościom czas. To był dzień jaki chcielibyśmy  powtarzać w CutCut! Niby nic nadzwyczajnego się nie stało a jednak w świecie, który nabrał szalonego tempa kontemplacja chwili by sprawić sobie i innym radość, okazuje się być co raz bardziej niedostępna. Dlatego zapraszamy do pracowni fryzjerskiej CutCut!
Na moment zatrzymaj się by zadbać o siebie!!!    
  * mamy dla Was ostatnie zaproszenia, uwzględniające 20%- owy rabat na każdą usługę w naszej ofercie.