Godziny Otwarcia
Poniedziałek
9:00-20:30
Wtorek
9:00-20:30
Środa
9:00-20:30
Czwartek
9:00-20:30
Piątek
9.00-20:30
Sobota
9:00-16:00
Kontakt
Adres
Meissnera 4/U1 (Ogrody)
60-408 Poznań
Telefon
+48 797 157 377
E-mail:
kontakt@cutcutpracownia.pl
Fryzury z naszej pracowni
O nas

Fryzjer męski i barber w Poznaniu z prawdziwego zdarzenia

Jesteśmy zespołem, który stawia na barberów-rzemieślników z własnym stylem. Chcemy Cię poznać i zaproponować Ci fryzjerstwo, jakiego dotąd nie znałaś/eś.

Nie jesteśmy standardowym barbrshopem stworzonym na fali mody z ceglanymi ścianami, czaszkami na ścianach i whisky lejącą się strumieniami. Podchodzimy do naszego zawodu niesamowicie poważnie i ponad wszystko stawiamy profesjonalną obsługę, którą zapamiętają nasi klienci. Jeśli lubisz podczas relaksu na fotelu sączyć szkocką to oczywiście z przyjemnością Ci ją zaserwujemy. Jeśli natomiast wolisz filiżankę aromatycznej kawy, rozgrzewającej herbaty lub schłodzonej wody to również będziesz czuł się u nas fantastycznie. CutCut - Najlepszy Barber Poznań to unikatowe miejsce na mapie Poznania, które budują ludzie z pasją i charakterem. Miejsce, w którym spotkasz się z indywidualnym podejściem, szacunkiem, wspaniałą atmosferą i klimatyczną muzyką. Musisz nas odwiedzić - pokażemy Ci na czym polega wspaniała sztuka fryzjerstwa męskiego.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim zaangażowanie i pasja, którą okazujemy każdemu klientowi. Na początku każdej wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad, który pozwoli nam lepiej zrozumieć Twój codzienny styl życia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować fryzurę oraz strzyżenie brody nie tylko do Twojego kształtu twarzy, ale również do całego życia! Nie wierzysz? To oznacza, że koniecznie musisz nas odwiedzić! Ciągłe podnoszenie swoich umiejętności jest kolejnym filarem naszego zespołu. Szkolimy się w najlepszych akademiach w Polsce oraz za granicą. Robimy jednak coś więcej szkolimy się nawzajem. Cyklicznie uczymy się od siebie tego w czym każdy z nas jest najlepszy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że siadając na fotelu każdej z osób w naszym zespole wyjdziesz zadowolony. Oczywiście każdy z nas jest inny dlatego poza profesjonalnym strzyżeniem włosów oraz brody siadając na konkretnym fotelu doświadczysz szczegółów, które są charakterystyczne dla stylu każdego z naszych barberów - ich własnego stylu! Gwarantujemy, że Twoje włosy trafią w ręce najlepszych specjalistów w Polsce. Brzmi kusząco?

Zadbamy o Ciebie kompleksowo. Przeprowadzimy obszerną konsultację przed wizytą. Dobierzemy idealną fryzurę oraz zaproponujemy najlepsze kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów. Podpowiemy również jak suszyć i układać włosy oraz rozczesywać brodę na co dzień w domu, jak je pielęgnować i jak czuć się z nimi po prostu dobrze. Zależy nam, żebyś dzięki nam zaraził się pasją do świadomej pielęgnacji i dbania o własny styl. Naszą misją jest przeniesienie fryzjerstwa na wyższy poziom. Schematy, ograniczenia – to nas zupełnie nie interesuje. Udowodnimy Ci, że wszystko jest możliwe. Oferujemy Ci nową jakość, po którą będziesz wracać.

Szczegóły i detale są dla nas niesamowicie ważne. Współpracujemy z producentami najlepszych kosmetyków oraz sprzętu na świecie. Możesz być pewien, że każdy z naszych fryzjerów jest wyposażony w najlepsze możliwe nożyczki oraz maszynki, a kosmetyki, których używamy w trakcie usługi oraz, które z przyjemnością dobierzemy dla Ciebie po wizycie są stworzone ze zdrowych składników, które nie tylko pozwolą Ci lepiej stylizować włosy oraz brodę, ale również pozwolą Twoim włosom odżyć. Zdajemy sobie również sprawę, że nie wszystkie osoby czytające ten tekst są z Poznania. Jeśli zależy Ci na znalezieniu najlepszych kosmetyków do stylizacji włosów i pielęgnacji brody i nie masz możliwości odwiedzić nas w Poznaniu to koniecznie sprawdź ofertę naszego zaprzyjaźnionego sklepu Pomadziarz.pl.

Najlepszy fryzjer męski w Poznaniu mieści się przy ulicy Meissnera 4/U1. Tutaj pozytywna energia łączy się z minimalistyczną architekturą. Przyjdź do nas i poczuj się jak u siebie! Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i wspaniałą atmosferę. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się Cut Cut, a Ty jak masz na imię?

Nasz zespół