kobieca-fryzura-galeria-zdjec-czerwona-damska-koloryzacja-wielotonowa-najlepszy-fryzjer-poznan

Kasia i Piotr dali czadu!

Coraz częściej w naszej pracowni pojawiają się odważne kobiety pragnące poważnych zmian w swoim wizerunku - tak było również tym razem 🔥🔥🔥

W tym miejscu dla tych z was, którym wystarczy obraz zostawiamy poniższą metamorfozę ;)

Jeśli jednak chcesz poznać historię, która stoi za takim efektem czytaj dalej :)

Kasia wpadła do nas jakiś tydzień temu, może nieco dawniej. Zależało jej na zmianie o 181 stopni (to taka miara dla tych, dla których 180 stopni to za mało 😉)

Postawiliśmy na bardzo ciekawy rodzaj koloryzacji - demipernamentnej. Oznacza to, że farba podczas całego procesu nie wchłania się w głąb włosów tylko okleja je na powierzchni. Dzięki temu możecie przez 2,5 miesiąca przetestować czy czujecie się w tym kolorze dobrze 🔝

Dodatkowo te farby służące do koloryzacji demipernamentnej są niesamowicie wartościowe dla włosów. Posiadają ponad 100.000 substancji odżywczych dzięki czemu Twoje włosy po koloryzacji są w lepszym stanie niż przed. Brzmi niewiarygodnie? No cóż - przywykliśmy już do takich 😮, takich 😲 i takich 🤩 min na waszych twarzach po odwiedzinach w naszych Meissnerowych progach w Poznaniu :)

Pamiętajcie, że #DobraFryzuraToPołowaSukcesu i czasami warto odważyć się na zdecydowanie nowy kolor włosów i poczuć tą pewność siebie, którą od pierwszego kroku zaczynacie emanować ;)

P.S. Która z was już jest #LadyInRed? 🤔

Najnowsze fryzury
2x
Medal