kobieca-fryzura-galeria-zdjec-wlosy-po-prostowaniu-keratynowym-najlepszy-fryzjer-poznan

To chyba najdłuższe włosy z jakimi mieliśmy okazję współpracować.

Mieliśmy okazję je prostować i przy tej okazji postanowiliśmy wam co nie co opowiedzieć o tym jakie są systemy prostowania włosów, na których pracujemy i dla kogo są przewidziane

𝒁𝑨𝑪𝒁𝒀𝑵𝑨𝑴𝒀...

Na co dzień pracujemy na 3 różnych systemach trwałego prostowania włosów:  Brazylijskie prostowanie włosów  Diamentowe prostowanie włosów  Keratynowo-aminokwasowe prostowanie włosów

Nie ma jednego idealnego produktu i chcąc uzyskać najlepsze efekty zawsze przed usługą przeprowadzamy dokładną diagnozę jakości włosa oraz jego struktury. Na tej podstawie decydujemy, który zabieg będzie najlepszy.

Brzmi sensownie? 

W porządku, ale czym się różnią i kto powinien z nich korzystać?

Dokładnie to chcemy wam teraz opisać:

𝑩𝑹𝑨𝒁𝒀𝑳𝑰𝑱𝑺𝑲𝑰𝑬 𝑷𝑹𝑶𝑺𝑻𝑶𝑾𝑨𝑵𝑰𝑬 Jest to najsilniejszy ze wszystkich trzech zabiegów. Stosujemy go do włosów bardzo nieswornych.

Gwarantujemy trwałe wyprostowanie. Jest to najlepsza opcja jeśli naturalnie włosy niesamowicie Ci się lokują 

𝑫𝑰𝑨𝑴𝑬𝑵𝑻𝑶𝑾𝑬 𝑷𝑹𝑶𝑺𝑻𝑶𝑾𝑨𝑵𝑰𝑬 Efektem tego systemu jest wygładzanie włosów i ich pielęgnacja. Uzyskujemy również efekt blasku na włosach.

Dobrze sprawuje się przy blondach i bardzo zniszczonych włosach.

𝑲𝑬𝑹𝑨𝑻𝒀𝑵𝑶𝑾𝑶-𝑨𝑴𝑰𝑵𝑶𝑲𝑾𝑨𝑺𝑶𝑾𝑬 𝑷𝑹𝑶𝑺𝑻𝑶𝑾𝑨𝑵𝑰𝑬 Jest to połączenie dwóch powyższych zabiegów.

Nadaje się do włosów średniej grubości. Daje efekt dobrego wygładzenia i bardzo dobrej pielęgnacji.

Najważniejszym aspektem wszystkich trzech metod trwałego prostowania jest to, że nie niszczą włókna włosa i jego struktury.

Włos po zabiegu jest dobrze odbudowany. Wygląda zdrowo i rzeczywiście taki jest. Kluczowe jest stosowanie odpowiednich środków do pielęgnacji po wyjściu z naszej pracowni, o których w trakcie zabiegu edukujemy.

 Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Jeśli chcecie umówić się darmową analizę struktury waszych włosów wystarczy, że klikniecie w niebieski guzik 𝒁𝑨𝑹𝑬𝒁𝑬𝑹𝑾𝑼𝑱 𝑻𝑬𝑹𝑨𝒁 na górze strony i umówicie się na "Konsultacje ze stylistką" - Do zobaczenia!!!!

P.S. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, na które nie odpowiedzieliśmy koniecznie napiszcie nam je w komentarzu

Obiecujemy, że na wszystkie odpowiemy

Najnowsze fryzury
2x
Medal