Poczuj moc keratynowego prostowania włosów – idealnie gładka i lśniąca fryzura na co dzień!

keratynowe prostowanie włosów w poznaniu Twoje włosy się puszą? Nie chcą się układać? Tracisz czas na codzienne prostowanie i ujarzmianie kosmyków? Podaruj sobie i swoim włosom to, co najlepsze – naturalne piękno, zdrowy blask i czas dla siebie. Keratynowe prostowanie wypielęgnuje Twoje włosy i sprawi, że każdego dnia, bez względu na pogodę, będą zachwycać swoim pięknem! Schowaj prostownicę głęboko w szafie. Od teraz nie będzie Ci już potrzebna…

Keratynowe prostowanie włosów – co powinnaś wiedzieć?

Prostowanie keratynowe włosów Aby zrozumieć zasadę i skuteczność działania keratynowego prostowania włosów, należy wiedzieć, z czego zbudowany jest ludzki włos. 85% jego składu stanowią proteiny, które tworzą we włosach keratynę. Jej niedobór powoduje łamliwość i sprawia, że włosy nie chcą się układać. Dzięki keratynowemu prostowaniu włos odzyskuje równowagę. Zabieg ten nie polega na prostowaniu włosów, a na intensywnym i dogłębnym odżywieniu i regeneracji za pomocą keratyny, która najlepszą wchłanialność uzyskuje pod wpływem wysokiej temperatury. Wyprostowane włosy są jedynie efektem ubocznym, w tym wypadku bardzo pożądanym. Zabieg keratynowy w sposób naturalny przywraca włosom blask. Oparty jest na naturalnych substancjach, bez dodatku chemicznych środków. Głównym zadaniem kuracji jest odżywienie i wygładzenie włosa, a także odbudowa jego struktury. Metoda ta została opracowana w Brazylii (Brazilian Blow Out lub Brazilian Keratin Treatment – BKT).

Keratynowe prostowanie włosów – efekty, które Cię zaskoczą

Prostowanie keratynowe cut cut poznań
  • Włosy natychmiast staną się jedwabiście miękkie, gładkie, mocne i ujarzmione.
  • Zabieg keratynowego prostowania nawilży włosy od środka, dzięki czemu ich kondycja będzie wyraźnie poprawiona.
  • Włosy przestaną się puszyć, skręcać i będą zdecydowanie łatwiejsze w modelowaniu. Będą wyglądać idealnie bez względu na warunki pogodowe.
  • Nie będziesz musiała każdorazowo prostować włosów po umyciu. Wystarczy zwykłe suszenie, a włosy będą wyglądać jak po wyjściu z salonu.
  • Kosmyki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, przestaną się łamać i elektryzować.
  • Sam proces suszenia włosów będzie znacznie krótszy.
  • Kuracja jest całkowicie bezpieczna i łagodna dla włosów.
Chcesz każdego ranka czuć się, jakbyś wyszła z ekskluzywnego salonu fryzjerskiego? Wybierz keratynowe prostowanie włosów! Co więcej, produkty, które stosujemy podczas zabiegu, są bogate nie tylko w drogocenną, regenerującą keratynę, ale również w antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które skutecznie i trwale nawilżą Twoje włosy i nasycą je niezbędnymi składnikami odżywczymi. Będą je również chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, tworząc niewidoczną barierę na Twoich kosmykach. Wszystko dzięki zawartości dobroczynnych kwasów tłuszczowych.

Keratynowe prostowanie włosów – komu polecamy?

Zabieg polecany jest każdemu, kto pragnie zregenerować swoje włosy i dodać im blasku. Sprawdzi się również na włosach zniszczonych farbowaniem czy chemicznymi zabiegami. Keratynowe prostowanie skutecznie odbuduje strukturę włosa i sprawi, że będzie on wyglądać zdrowo. Z każdą kolejną kuracją włosy będą coraz piękniejsze i pełne naturalnego blasku. Jeśli farbowałaś włosy lub poddawałaś je trwałej ondulacji, na keratynowe prostowanie zapraszamy po dwóch tygodniach od zabiegu. Kolejną koloryzację można przeprowadzić dwa tygodnie po kuracji keratynowej. Jeśli nie jesteś pewna, czy to zabieg dla Ciebie i potrzebujesz fachowej porady, umów się na bezpłatną konsultację z naszym stylistą!

Keratynowe prostowanie włosów – jak długo utrzymuje się efekt? Praktyczne porady

Keratyna utrzymuje się we włosach od 3 do 6 miesięcy. Wiele zależy od Ciebie. Odpowiednią, nieskomplikowaną pielęgnacją możesz znacznie wydłużyć efekty zabiegu. Po pierwsze, po zabiegu nie wolno myć włosów przez 48 godzin. Lepiej zaplanuj sobie ten czas w domu. Po kuracji włosy mogą wyglądać na tłuste. W tym czasie staraj się również unikać spacerów, jeśli na dworze jest wilgotno. Włosów nie wolno związywać. Muszą być rozpuszczone przez 2 doby . Po 48 godzinach możesz je dowolnie układać, bez obaw o utratę efektu. Po drugie, używaj specjalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów po keratynowym prostowaniu. Specjalistyczny szampon i odżywka pozwolą wydłużyć efekty zabiegu.

Keratynowe prostowanie włosów – jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od długości włosów. Cała procedura trwa zwykle od 2 do 3 godzin.

Keratynowe prostowanie włosów – ile kosztuje zabieg?

Koszt keratynowego prostowania włosów wynosi od 350 do 600 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów.