Poczuj moc keratynowego prostowania włosów – idealnie gładka i lśniąca fryzura na co dzień!

  keratynowe prostowanie włosów w poznaniu

Twoje włosy się puszą? Nie chcą się układać? Tracisz czas na codzienne prostowanie i ujarzmianie kosmyków? Podaruj sobie i swoim włosom to, co najlepsze – naturalne piękno, zdrowy blask i czas dla siebie. Keratynowe prostowanie wypielęgnuje Twoje włosy i sprawi, że każdego dnia, bez względu na pogodę, będą zachwycać swoim pięknem!

Schowaj prostownicę głęboko w szafie. Od teraz nie będzie Ci już potrzebna…

Keratynowe prostowanie włosów – co powinnaś wiedzieć?

Prostowanie keratynowe włosów

Aby zrozumieć zasadę i skuteczność działania keratynowego prostowania włosów, należy wiedzieć, z czego zbudowany jest ludzki włos. 85% jego budowy stanowią proteiny, które tworzą we włosach keratynę. Jej niedobór powoduje łamliwość i sprawia, że włosy nie chcą się układać. Dzięki keratynowemu prostowaniu włos odzyskuje równowagę. Zabieg ten nie polega na prostowaniu włosów, a na intensywnym i dogłębnym odżywieniu i regeneracji za pomocą keratyny, która najlepszą wchłanialność uzyskuje pod wpływem wysokiej temperatury. Wyprostowane włosy są jedynie efektem ubocznym, w tym wypadku bardzo pożądanym.

Zabieg keratynowy w sposób naturalny przywraca blask włosom. Oparty jest na naturalnych substancjach, bez dodatku chemicznych środków. Głównym zadaniem kuracji jest odżywienie i wygładzenie włosa, a także odbudowa jego struktury. Metoda ta została opracowana w Brazylii (Brazilian Blow Out lub Brazilian Keratin Treatment – BKT).

Keratynowe prostowanie włosów – efekty, które Cię zaskoczą

Prostowanie keratynowe cut cut poznań
  • Włosy natychmiast staną się jedwabiście miękkie, gładkie, mocne i ujarzmione
  • Zabieg keratynowego prostowania nawilży włosy od środka, dzięki czemu ich kondycja będzie wyraźnie poprawiona
  • Włosy przestaną się puszyć, skręcać i będą zdecydowanie łatwiejsze w modelowaniu. Będą wyglądać idealnie bez względu na warunki pogodowe
  • Nie będziesz musiała każdorazowo prostować włosów po umyciu. Wystarczy zwykłe suszenie, a włosy będą wyglądać jak po wyjściu z salonu
  • Kosmyki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, przestaną się łamać i elektryzować
  • Sam proces suszenia włosów będzie znacznie krótszy
  • Kuracja jest całkowicie bezpieczna i łagodna dla włosów

Chcesz każdego ranka czuć się jakbyś wyszła z ekskluzywnego salonu fryzjerskiego? Wybierz keratynowe prostowanie włosów!

Co więcej, produkty, które stosujemy podczas zabiegu, są bogate nie tylko w drogocenną, regenerującą keratynę, ale również w antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które skutecznie i trwale nawilżą Twoje włosy i nasycą je niezbędnymi składnikami odżywczymi. Będą je również chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, tworząc niewidoczną barierę na Twoich kosmykach. Wszystko dzięki zawartości dobroczynnych kwasów tłuszczowych.

Keratynowe prostowanie włosów – komu polecamy?

Zabieg polecany jest każdemu, kto pragnie zregenerować swoje włosy i dodać im blasku. Sprawdzi się również na włosach zniszczonych farbowaniem czy chemicznymi zabiegami. Keratynowe prostowanie skutecznie odbuduje strukturę włosa i sprawi, że będzie on wyglądać zdrowo. Z każdą kolejną kuracją włosy będą coraz piękniejsze i pełne naturalnego blasku.

Jeśli farbowałaś włosy lub poddawałaś je trwałej ondulacji, na keratynowe prostowanie zapraszamy po 2 tygodniach od zabiegu. Kolejną koloryzację można przeprowadzić 2 tygodnie po kuracji keratynowej.

Jeśli nie jesteś pewna, czy to zabieg dla Ciebie, potrzebujesz fachowej porady, umów się na bezpłatną konsultację z naszym stylistą!

Keratynowe prostowanie włosów – jak długo utrzymuje się efekt? Praktyczne porady

Keratyna utrzymuje się we włosach od 3-6 miesięcy. Wiele zależy od Ciebie. Odpowiednią, nieskomplikowaną pielęgnacją możesz znacznie wydłużyć efekty zabiegu.

Po pierwsze, po zabiegu nie wolno myć włosów przez 48 godzin. Lepiej zaplanuj sobie ten czas w domu. Po kuracji włosy mogą wyglądać na tłuste. W tym czasie staraj się również unikać spacerów, jeśli na dworze jest wilgotno. Włosów nie wolno związywać. Muszą być przez 2 doby rozpuszczone. Po 48 godzinach możesz je dowolnie układać, bez obaw o utratę efektu.

Po drugie, używaj specjalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów po keratynowym prostowaniu. Specjalistyczny szampon i odżywka pozwolą wydłużyć efekty zabiegu.

Keratynowe prostowanie włosów – jak długo trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od długości włosów. Cała procedura trwa zwykle od 2 do 3 godzin.

Keratynowe prostowanie włosów – ile kosztuje zabieg?

Koszt keratynowego prostowania włosów wynosi od 350 do 600 zł. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów.