Kolor, który idealnie z Tobą współgra? Właśnie to pragniemy Ci zaoferować! Odkryjemy Twoje naturalne piękno! Dasz się skusić?

Czy wiesz, jakim typem kolorystycznym jesteś? Co mówi o Tobie Twoja skóra, oczy czy naczynia krwionośne? Sprawdzimy to! Proponujemy Ci koloryzację z prawdziwego zdarzenia! Mamy świadomość tego, że każdy z nas jest niepowtarzalny. Tę niepowtarzalność chcemy wydobyć i podkreślić.

Każdy może farbować włosy, my oferujemy Ci profesjonalną koloryzację. Nasza specjalistka jest absolutną mistrzynią w tej dziedzinie. Sprawi, że Twój kolor będzie doskonale do Ciebie pasował, ale zachwyci Cię również wyjątkową trwałością i intensywnością. Wszystko dzięki innowacyjnej technice, którą wdrażamy. Nasz salon fryzjerski tworzą ludzie z pasją!

Koloryzacja włosów – dlaczego u nas?

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nie skupiamy się wyłącznie na tym, co modne. Inspirujemy się najnowszymi trendami, ale zarówno kształt fryzury, jak i kolor włosów dobieramy indywidualnie. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się u najlepszych polskich i światowych mistrzów fryzjerstwa. Jeśli interesuje Cię najlepszy fryzjer w Poznaniu – zapraszamy!

Koloryzację zaczynamy od dokładnej analizy Twojego typu kolorystycznego. Korzystając z bogatego doświadczenia przyglądamy się między innymi Twojej skórze, oczom, a nawet naczyniom krwionośnym. To wszystko pozwala nam dobrać kolor, w którym będziesz czuła się najlepiej. Kolor, który idealnie będzie z Tobą współgrał i pozwoli Ci poczuć się pewnie i kobieco.

Farbowanie włosów – jak to robimy?

Każdą koloryzację rozpoczynamy od starannej repigmentacji włosów. Tylko w ten sposób możemy uzyskać głęboki i trwały kolor, który nie zmyje się po 3–4 tygodniach, a będzie cieszył Twoje oczy intensywnością i blaskiem znacznie dłużej! Dzięki zabiegowi repigmentacji włosy zdecydowanie lepiej i równomierniej wchłaniają kolor.

Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości kosmetyków. Producenci coraz częściej oferują specyfiki pozbawione szkodliwych substancji. Staramy się dobierać produkty w naszym salonie świadomie. Wiemy, jakie składniki poprawiają kondycję oraz strukturę włosa i korzystamy z tej wiedzy. Koniec z koloryzacją, która osłabia pasma! Oferujemy Ci profesjonalny zabieg, dzięki któremu Twoje włosy będą miały intensywny, pełen blasku kolor, a także zdrowy wygląd!

Oferujemy Ci szeroki wachlarz kolorów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Masz swój wymarzony kolor włosów? Z nami osiągniesz swój cel! Inspirując się najnowszymi trendami proponujemy Ci różne rodzaje koloryzacji włosów, między innymi:

 • Sunlight
 • Sombre
 • Ombre
 • Flamboyage
 • Ecaille
 • Piksele
 • Kolorowe odrosty
A także klasykę:
 • Baleyage
 • Koloryzację ton w ton
 • Dekoloryzację

Inni mieszają farbę, my wprowadzimy prawdziwe zamieszanie na Twojej głowie. Do każdej koloryzacji włosów podchodzimy z największym zaangażowaniem. Oferujemy kompleksową pielęgnację opartą na najlepszej jakości kosmetykach. Nasze doświadczenie i świadomość tego, co robimy na pewno Cię zaskoczą. Obiecujemy!

Każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo. Jeśli należysz do tej grupy – trafiłaś idealnie! Z nami poczujesz się świetnie we własnej… fryzurze!

Fryzjerstwo to sztuka artystyczna, ale również użytkowa. Naszym celem nie jest stworzenie fryzury idealnie odwzorowującej najnowsze trendy. Naszym zadaniem jest wydobyć z Ciebie to, co najpiękniejsze. Sprawimy, że odkryjesz i pokochasz swoje włosy na nowo!

Strzyżenie damskie - jak to robimy?

Nie działamy według określonych schematów. Moda nas nie ogranicza – jedynie inspiruje. Do każdego podchodzimy indywidualnie i każdemu poświęcamy maksimum swojego czasu i uwagi. Wszystko po to, byś mogła poczuć się wyjątkowo. Zapraszamy na strzyżenie damskie do naszego salonu!

Przed dobraniem idealnej fryzury określamy kształt Twojej głowy, twarzy, rodzaj włosów, kierunek ich wzrostu i różnorodne zawirowania. Dopiero wtedy możemy przystąpić do strzyżenia. Zwracamy uwagę na każdy szczegół. W kreowaniu fryzury ważny jest nawet kąt nachylenia nożyczek. Wyróżnia nas wyjątkowa świadomość tego, co robimy.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy sztuki fryzjerskiej uczyli się od najlepszych. Możesz być pewna, że oddajesz swoje włosy w dobre ręce. Nasz salon fryzjerski spełni Twoje oczekiwania.

Sztuką jest stworzyć fryzurę, która doskonale będzie się układała i idealnie z Tobą współgrała. My tę sztukę opanowaliśmy do perfekcji. Już po pierwszej wizycie otworzysz oczy ze zdumienia. Każda kolejna utwierdzi Cię w przekonaniu, że dobrze wybrałaś. Ukryjemy to, co wymaga zatuszowania. Uwydatnimy to, co powinnaś podkreślić. Pokażemy Ci, jak bawić się włosami i jak odpowiednio je pielęgnować.

Indywidualne podejście

Nie skupiamy się wyłącznie na strzyżeniu. Dostaniesz od nas garść praktycznych porad, dzięki którym samodzielnie – niezwykle skutecznie – zadbasz o kondycję swoich włosów.

Każdy rodzaj włosów potrzebuje indywidualnego podejścia. Od długości Twoich włosów wiele zależy. Oferujemy:

 • Strzyżenie damskie krótkich włosów – nasz fryzjer stylista podaruje Ci praktyczną i łatwą w utrzymaniu fryzurę krótką, ale jednocześnie wyjątkową i przykuwającą spojrzenia. Bez trudu samodzielnie ułożysz ją w domu, by każdego dnia zachwycać niebanalnym wyglądem.
 • Strzyżenie damskie średniej długości włosów – przy średniej długości włosach pole do popisu jest niemal nieograniczone. Wspólnie stworzymy fryzurę, która podkreśli Twoje piękno i uwydatni wszystko, co w Tobie najlepsze.
 • Strzyżenie damskie długich włosów – sprawimy, że zapuszczanie włosów będzie czystą przyjemnością! Zadbamy o dobrą kondycję Twoich pasm, a regularnym przycinaniem końcówek zapewnimy im zdrowy wygląd, szybszy wzrost i wyjątkowy blask.

Jak często odwiedzasz salon fryzjerski? Statystyczna kobieta korzysta z usług fryzjera średnio raz na półtora miesiąca. Jeśli chcesz, by każda z tych wizyt była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju – odwiedź nas! Twoja idealna fryzura jest naszym wyzwaniem, którego nie boimy się podjąć!

Dobry fryzjer w Poznaniu? Możemy z czystym sumieniem tak o sobie powiedzieć. Chcesz się pod tym podpisać? Zapraszamy!