Chcesz wiedzieć, w jakim stanie są Twoje włosy? Jaka fryzura najlepiej będzie do Ciebie pasować? Masz ochotę na profesjonalną konsultację fryzjerską? Zapraszamy do Pracowni CutCut. Tutaj znajdziesz odpowiedź na każde pytanie w tej dziedzinie!

CutCut to zespół profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, co zrobić, by Twoje włosy przyciągały uwagę. Nasz fryzjer stylista pomoże Ci dobrać odpowiedni kolor, strzyżenie oraz pielęgnację. Podczas konsultacji dokładnie przeanalizujemy stan Twoich włosów i wspólnie przygotujemy plan działania.

Koloryzacja oraz strzyżenie dostosowane do Twoich potrzeb

Na kondycję Twoich włosów ma wpływ wiele czynników. Aby przeprowadzić idealną koloryzację, musimy dobrze przygotować do tego Twoje pasma. Być może potrzebna będzie dekoloryzacja, czyszczenie koloru lub repigmentacja. Zrobimy wszystko, by Twój nowy kolor był głęboki i długotrwały.

Nasz specjalista oceni, jakim typem kolorystycznym jesteś. Weźmie pod uwagę Twoją karnację, rodzaj cery, a także kolor naczyń krwionośnych i przygotuje propozycje odcieni, które idealnie będą współgrały z Twoją urodą.

Jeśli masz ochotę jedynie na strzyżenie, podpowiemy, jaki rodzaj cięcia najlepiej sprawdzi się przy Twoich włosach. Nasz stylista fryzur dokładnie oceni, jak z nimi postępować, by doskonale układały się nie tylko po wizycie w salonie, ale również w domu. To dla nas bardzo ważne. Zależy nam bowiem na długotrwałych efektach.

Ocena kondycji włosów – odpowiednia pielęgnacja

Kondycja Twoich włosów ma dla nas kluczowe znaczenie. Podczas konsultacji możemy zbadać Twoje włosy za pomocą specjalnej mikrokamery i dzięki temu wybrać odpowiednią pielęgnację. To wyjątkowo ważne, by dobrać właściwe produkty pod konkretną strukturę włosa. Tylko wówczas możemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

W naszej pracowni znajdziesz szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które przywrócą Twoim włosom doskonałą kondycję i blask. Podpowiemy Ci również, jak dbać o nie na co dzień, by jak najdłużej cieszyć się fantastyczną fryzurą.

Konsultacja ze stylistą również dla mężczyzn

W naszej pracowni swoją przestrzeń ma stylista fryzur damskich oraz stylista fryzur męskich. A zatem i panowie mogą skorzystać z profesjonalnej konsultacji. Jeśli nadmierne wypadanie włosów czy zakola spędzają Ci sen z powiek, u nas znajdziesz rozwiązanie! Odpowiednio dobrana pielęgnacja może zdziałać cuda! Od teraz znów będziesz mógł spać spokojnie! ;-)

Jeśli masz ochotę coś zmienić, ale nie do końca wiesz co, umów się na profesjonalną konsultację z naszym stylistą i dowiedz się, co możesz zrobić, by poczuć się pewnie!