W Pracowni CutCut jesteśmy otwarci na potrzeby wszystkich klientów. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto ma ochotę poczuć się wyjątkowo. Wierzymy, że dobrze dobrana i zadbana fryzura potrafi dodać pewności siebie. Przygotowaliśmy szereg zabiegów, które przywracają pasmom zdrowy wygląd i doskonałą kondycję. Panów szczególnie zapraszamy na pogrubianie i zagęszczanie włosów.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panom szczególnie polecamy pogrubianie i zagęszczanie włosów. To zabieg, dzięki któremu poczujesz się młodo i pewnie. Gwarantujemy, że Twoja nowa fryzura odejmie Ci lat i doda Ci skrzydeł!

Nasz stylista fryzur męskich do każdego podchodzi indywidualnie i świadomie dobiera odpowiednie zabiegi. Doświadczenie zdobywamy w najlepszych akademiach w kraju oraz na świecie i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Nowoczesne fryzjerstwo nie ma dla nas żadnych tajemnic. Możesz być pewny, że Twoje włosy będą w dobrych rękach.

Indywidualne podejście, doskonałe przygotowanie

Dobór odpowiedniego zabiegu do konkretnego problemu to podstawa. Nasz fryzjer stylista w pierwszej kolejności zawsze dokładnie ocenia stan włosów oraz skóry głowy. Za pomocą specjalnej mikrokamery może zdiagnozować podstawowy problem i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

W Pracowni CutCut każde działanie jest doskonale przemyślane. Przed każdym zabiegiem starannie przygotowujemy skórę głowy oraz włosy na przyjęcie cennych składników. Dobrze wiemy, że podstawą pielęgnacji jest dogłębne oczyszczenie i odblokowanie ujść mieszków włosowych. To sprawia, że efekty zabiegu są skuteczniejsze i długotrwałe.

Na czym polega zabieg pogrubiania i zagęszczania włosów?

To dziewięciomiesięczna kuracja, która ma na celu pobudzić uśpione komórki włosów. Produkty, na których pracujemy, od lat zdobywają Laur Konsumenta w kategorii produktów trychologicznych. Efekty zabiegu widoczne są już po 5–6 miesiącach. Włosy są grubsze o minimum 30% i zdecydowanie mocniejsze. Uśpione komórki na nowo zaczynają pracować, dzięki czemu fryzura zaczyna się zagęszczać.

Zastanawiasz się, jak powstrzymać wypadanie włosów? Jak pobudzić włosy do wzrostu? Jak je wzmocnić? W Pracowni CutCut przekonasz się na własnej skórze, że jest to możliwe! Umów się na bezpłatne konsultacje ze stylistą, który pomoże Ci odzyskać młody wygląd i pewność siebie. Najlepszy fryzjer w Poznaniu czeka na Ciebie!