Pracownia CutCut to przestrzeń, w której spotkasz ludzi z ogromną pasją do fryzjerstwa. Nie ograniczamy się jedynie do manewrowania nożyczkami czy nakładania farby. U nas wszystko jest doskonale przemyślane. Chcemy, by Twoja fryzura była wyjątkowa, ale zależy nam także na kondycji Twoich włosów. W związku z tym oferujemy Ci profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

W naszej ofercie znajdziesz szereg zabiegów, które przywrócą Twoim pasmom zdrowy wygląd i doskonałą kondycję. Jednym z nich jest rekonstrukcja włosów aminokwasami. Marzysz, by Twoje pasma były sprężyste, elastyczne, gładkie i lśniące? To wybór dla Ciebie.

Każdy fryzjer stylista, którego spotkasz w naszej pracowni, ma ogromne doświadczenie i wyjątkowe umiejętności. To efekt długotrwałych kursów fryzjerskich w prestiżowych akademiach w kraju oraz za granicą. Wiemy, że fryzjerstwo to dziedzina, która stale się rozwija, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Wszystko po to, by jak najlepiej i jak najbardziej świadomie zatroszczyć się o Twoje włosy.

Rekonstrukcja włosów aminokwasami – przygotowanie

Przed każdym zabiegiem dokładnie oceniamy stan włosów oraz skóry głowy. Nasz fryzjer stylista, korzystając z profesjonalnej mikrokamery, może dogłębnie je zbadać. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać idealną pielęgnację, dostosowaną do Twojej struktury włosów. To gwarantuje najlepsze efekty.

Każdy zabieg poprzedzony jest gruntownym oczyszczaniem włosów oraz skóry głowy. To sprawia, że mogą one wchłonąć wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Nawet najlepszy produkt nie zadziała, jeśli w ujściach mieszków włosowych zalegają zanieczyszczenia oraz resztki kosmetyków. Jest to zatem niezwykle istotna czynność.

Rekonstrukcja włosów aminokwasami – jak wygląda zabieg?

Rekonstrukcja włosów aminokwasami to zabieg, który przynosi natychmiastowe efekty. Składa się on z kilku etapów. Najpierw rozchylamy delikatnie łuskę włosa, by zwiększyć wchłanialność dobroczynnych substancji, a następnie przy użyciu nowoczesnych, innowacyjnych technik nakładamy na włosy specjalne aktywatory.

Rekonstrukcja włosów aminokwasami – efekty

Po tym zabiegu włos zostaje odbudowany na całej długości, bez względu na rodzaj zniszczeń. Aminokwasy zawierają bowiem szereg najważniejszych składników, z których zbudowany jest ludzki włos. Doskonałe, widoczne efekty można uzyskać już po pierwszym zabiegu. W przypadku bardzo zniszczonych włosów zabieg można powtórzyć po 1–3 miesiącach, jednak już po pierwszej rekonstrukcji można spodziewać się spektakularnych efektów.

Co ważne, by przedłużyć efekt zabiegu, nie należy używać kosmetyków, które zawierają w swoim składzie sól lub alkohol.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych zabiegów, umów się na bezpłatne konsultacje ze stylistą. Jesteśmy przekonani, że wyjdziesz od nas z idealną fryzurą i doskonałą kondycją włosów. Zapraszamy do Pracowni CutCut!