Marzysz o koloryzacji doskonałej? W Pracowni CutCut taką właśnie chcemy Ci zaoferować. Znajdziesz u nas szereg rozmaitych zabiegów, które przywrócą Twoim włosom idealną kondycję i naturalny blask. Jednym z nich jest repigmentacja koloru.

Dzięki repigmentacji koloru możemy uzyskać równomierny, głęboki odcień włosów. Ważne jednak, by zabieg ten odpowiednio przeprowadzić. W Pracowni CutCut każdy fryzjer stylista może pochwalić się bogatym doświadczeniem, dzięki czemu każdy zabieg wykonywany jest tutaj z najwyższą precyzją.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy nieustannie zdobywają wiedzę oraz doświadczenie w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie. Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z fryzurą, która będzie Twoją najlepszą wizytówką. U nas każdy znajdzie swoje miejsce.

Repigmentacja koloru – co to takiego?

Repigmentacja to specjalistyczna technika prekoloryzacji. Stosuje się ją przy tradycyjnym farbowaniu włosów, podczas diametralnej zmiany koloru lub w przypadku bardzo zniszczonych włosów. Zniszczone włosy słabo i nierównomiernie wchłaniają farbę, przez co odcień jest mało intensywny, a kolor szybko się wypłukuje. Zdarza się, że podczas farbowania na zniszczonych włosach powstają nieestetyczne plamy. Aby temu zapobiec, należy wykonać zabieg repigmentacji. Dzięki niemu włosy będą miały równomierny, głęboki odcień, który znacznie dłużej się utrzyma. Za pomocą repigmentacji można wprowadzić pigment na zniszczone końcówki włosów, które przy tradycyjnym farbowaniu nie wchłonęłyby farby.

Repigmentacja to sposób na intensywny i zdrowy kolor włosów. Dzięki wykorzystaniu tej techniki włosy są lśniące i wyglądają zdrowo.

Jak wygląda zabieg repigmentacji włosów?

Repigmentacja to technika prekoloryzacji, więc wykonuje się ją tuż przed nałożeniem farby na włosy. Jest to swego rodzaju wstęp, dzięki któremu kolor jest równomierny i długotrwały. Ważne jednak, by tego rodzaju zabieg wykonywać w profesjonalnym salonie fryzjerskim przy użyciu odpowiednich kosmetyków. Dobór właściwego kosmetyku jest sprawą kluczową.

W Pracowni CutCut fryzjer stylista indywidualnie podchodzi do każdego. Spotkanie poprzedzone jest staranną analizą kondycji i rodzaju włosa. Dzięki temu możemy idealnie dobrać zabiegi oraz przeprowadzić doskonałą koloryzację, poprzedzoną profesjonalną repigmentacją.

Repigmentacja siwych włosów?

Repigmentacja doskonale sprawdza się na siwych włosach, nawet tych najbardziej opornych na działanie farb. Dzięki temu zabiegowi znów możesz cieszyć się ulubionym kolorem włosów, który na dodatek będzie niezwykle intensywny i długotrwały.

Zabieg repigmentacji na włosach pokrytych siwizną należy przeprowadzić bardzo umiejętnie. W naszej pracowni możesz liczyć na najwyższą jakość usług i 100% satysfakcji!

Masz ochotę na koloryzację doskonałą? Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym stylistą. Jeżeli jeszcze nie wiesz, gdzie znajduje się najlepszy fryzjer w Poznaniu, zapraszamy do naszej  pracowni przy Meissnera 2C!