Dbamy o wizerunek nie tylko osób dorosłych, ale również dzieci. Jeśli Twoja pociecha boi się wizyty u fryzjera, gwarantujemy, że u nas poczuje się jak w domu. Przyjemna atmosfera i miła obsługa pozwolą najmłodszym oswoić strach przed fryzjerem. Strzyżenie dzieci wymaga odpowiedniego podejścia, a także profesjonalizmu. Doskonale wiemy, że dla najmłodszych zbyt długie siedzenie w jednym miejscu jest trudne i nudne. Co więcej, niejeden maluch na widok nożyczek wpada w panikę i płacz. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam sprawnie wykreować dziecięcą fryzurę i umiejętnie odwrócić uwagę od narzędzi, którymi się posługujemy.

Delikatna pielęgnacja włosów i wygodna, dobrze dopasowana fryzura

Nasz fryzjer stylista podpowie, jakie cięcie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka. Sprawdzi stan włosów Twojego malucha i zaproponuje odpowiednią do wieku, delikatną pielęgnację. To niezwykle ważne, by od najmłodszych lat dbać o dobrą kondycję włosów. W myśl powiedzenia: czym skorupka za młodu nasiąknie… ;-) Strzyżeniem dzieci do lat 11 zajmuje się zarówno stylista fryzur damskich, jak i stylista fryzur męskich. Każdy z nich ma odpowiednie przygotowanie do pracy z najmłodszymi. Zdajemy sobie sprawę, że dzieciom zależy przede wszystkim na wygodzie, dlatego najmłodszym klientom proponujemy wygodne, praktyczne, ale jednocześnie modne rozwiązania. Gwarantujemy, że Twoja pociecha wyjdzie od nas z uśmiechem na twarzy.

Odpowiednio dobrane najwyższej jakości kosmetyki

W pracowni CutCut dbamy o każdy szczegół. Korzystamy z najlepszej jakości kosmetyków, dzięki czemu masz pewność, że włosy Twojego dziecka będą w doskonałej kondycji. Dopasowujemy rodzaj produktu pod konkretną strukturę włosa. Dajemy również wskazówki, jak dbać o włosy dziecka w domowych warunkach. Chcemy zaszczepić u najmłodszych dobre nawyki i pokazać, że w odpowiednio dobranej fryzurze będzie czuć się wygodnie i dobrze. Jeśli Twoje dziecko boi się wizyty u fryzjera, przyprowadź je do pracowni CutCut. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci (zwłaszcza te najmłodsze) są najtrudniejszymi i najbardziej wymagającymi klientami. Robimy wszystko, by wizytę u fryzjera wspominały jak najlepiej!