Doskonałe strzyżenie, idealna koloryzacja i profesjonalne zabiegi na włosy – tego możesz spodziewać się po wejściu do Pracowni CutCut. To jednak nie wszystko. Zadbamy również o efektowną stylizację Twoich włosów.

W Pracowni CutCut swoje umiejętności prezentują stylista fryzur damskich oraz stylista fryzur męskich. Każdy, bez względu na płeć, wyjdzie od nas zadowolony. Skąd ta pewność? Nasz zespół tworzą ludzie, dla których fryzjerstwo jest powołaniem.

Machać nożyczkami czy nałożyć farbę potrafi każdy. Nasz fryzjer stylista oferuje Ci coś więcej – kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Wiedzę i doświadczenie zdobywamy od lat w prestiżowych akademiach fryzjerstwa w Polsce i na świecie. Dzięki temu możemy zaproponować Ci niebanalne stylizacje włosów.

Stylizacja włosów damskich

Wizyta w Pracowni CutCut rozpoczyna się od starannej analizy. Przyglądamy się Twoim włosom, skórze, a nawet naczyniom krwionośnym i na tej podstawie dobieramy fryzurę idealną. Proponujemy Ci również ciekawą stylizację, dostosowaną, oczywiście, do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Nasz fryzjer stylista może zamienić Twoje proste włosy w zachwycające loki lub wyprostować Twoje skręcone pasma. A może masz ochotę na romantyczne lub klasyczne upięcie? Jesteśmy po to, by spełniać Twoje zachcianki.

Nie ograniczamy się wyłącznie do stworzenia idealnej fryzury, podpowiemy Ci również jak na co dzień dbać o włosy i jak je stylizować, by przyciągać spojrzenia. Chcemy, byś miała świadomość tego, jak można bawić się włosami i jakie stylizacje z nich tworzyć. Daj się ponieść fantazji!

  kobieca-fryzura-galeria-zdjec-ale-aga-tutaj-zaszalala-najlepszy-fryzjer-poznan    

Stylizacja włosów męskich

W Pracowni CutCut na najwyższy poziom usług mogą liczyć również panowie. Nie poprzestaniemy na kilku machnięciach nożyczkami czy maszynką. Chcemy Ci zaoferować coś więcej – stylizację dobraną idealnie do Twoich potrzeb. Stworzymy Ci taki look, że sam nie będziesz mógł oderwać od siebie oczu. Podpowiemy również, jak samodzielnie kreować proste, ale jednocześnie zachwycające fryzury.

Nie możesz się zdecydować? Brakuje Ci odwagi? Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym stylistą, który pomoże Ci poczuć się pewnie. A jeśli ktoś zapyta Cię, gdzie znajduje się najlepszy fryzjer w Poznaniu, odpowiedz, że w Pracowni CutCut przy ulicy Meissnera 2C. Najpierw jednak przekonaj się o tym na własnej skórze!