Twoje włosy są zniszczone, cienkie i delikatne? Marzysz o grubych, mocnych i lśniących pasmach? Zapraszamy do Pracowni CutCut na zabieg trwałej odbudowy włosów. Efekty na pewno Cię zaskoczą!

Nasza oferta dedykowana jest wszystkim kobietom oraz mężczyznom, którzy chcą wyglądać i czuć się dobrze. Nasz fryzjer stylista do każdego podchodzi indywidualnie i dobiera najlepszą pielęgnację, koloryzację oraz strzyżenie. Chcesz poczuć się wyjątkowo? Zapraszamy do nas!

W Pracowni CutCut spotkasz się z profesjonalizmem i miłą obsługą. Do swojej pracy podchodzimy z największym zaangażowaniem oraz świadomością. Szkolimy się pod okiem mistrzów fryzjerstwa na całym świecie i z uwagą śledzimy najnowsze trendy. To sprawia, że możemy zaoferować Ci zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Jednym z nich jest trwała odbudowa włosów.

Trwała odbudowa włosów – odpowiednie przygotowanie

Przed każdym zabiegiem dokładnie badamy stan skóry głowy oraz włosów. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt, między innymi specjalną mikrokamerę. Dzięki temu możemy dobrać odpowiedni zabieg do konkretnej struktury i rodzaju włosa.

Ważne dla nas jest również właściwe przygotowanie do zabiegu. Kluczem do sukcesu jest staranne oczyszczenie skóry głowy. Dzięki temu wszystkie substancje odżywcze zostaną w pełni zaabsorbowane przez włosy oraz skórę. To gwarancja najlepszych efektów.

Trwała odbudowa włosów – dla kogo?

Trwała odbudowa włosów to zabieg przeznaczony głównie dla kobiet, szczególnie posiadaczek rozjaśnianych pasm. Polecany jest również przy bardzo zniszczonych, cienkich włosach. To ratunek dla pań borykających się z widocznymi zniszczeniami, a chcącymi uniknąć ostrego cięcia włosów. Trwała odbudowa umożliwia również diametralną zmianę koloru bez obaw o kondycję włosów.

Trwała odbudowa włosów – efekty

Zabieg trwałej odbudowy włosów polega na stworzeniu sztucznej powłoki na całej długości włosa, dzięki czemu zwiększamy jego grubość nawet o 30%. To wyraźnie go wzmacnia i stanowi dodatkową ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zabieg ten gwarantuje natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Jeśli Twoje włosy potrzebują regeneracji, umów się na bezpłatną konsultację z naszym stylistą, który podpowie, jaki zabieg będzie dla nich najlepszym ratunkiem. Pracownia CutCut to idealne miejsce dla Ciebie i Twoich włosów!