Każda kobieta lubi wyglądać dobrze. W Pracowni Cut Cut doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zrobimy wszystko, byś poczuła się jak milion dolarów! Potrzebujesz niebanalnej fryzury na ślub, imprezę czy ważne spotkanie? Idealne upięcie włosów damskich to nasza specjalność!

Loki, koki czy romantyczne sploty – nie ma fryzury, której nie wykonamy. Uwielbiamy wyzwania, dlatego możesz liczyć na naszą kreatywność. Nasz fryzjer stylista na co dzień wykonuje rozmaite upięcia, więc możesz nam zaufać.

Zespół Cut Cut złożony jest z osób, które fryzjerstwo traktują nie jako zawód, ale jako pasję. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy, szkolimy się w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie, ale również szkolimy innych. Z naszej wiedzy i doświadczenia czerpią kolejne pokolenia fryzjerów. Możesz być pewna, że trafisz w dobre ręce.

Idealna fryzura skrojona na miarę!

Do każdej kobiety podchodzimy indywidualnie. Spotkanie rozpoczynamy od gruntownej analizy rodzaju oraz kondycji włosów. Fryzurę dobieramy do kształtu twarzy oraz osobowości. Dzięki temu możesz poczuć się pewnie i pięknie. Na tym szczególnie nam zależy.

Bez względu na to, czy masz włosy krótkie, średniej długości czy długie, nasz stylista fryzur damskich zaproponuje Ci doskonałe upięcie. Bez problemu odtworzymy również fryzurę zaproponowaną przez Ciebie.

Luźny, romantyczny warkocz czy ponadczasowy, elegancki kok – każda fryzura wykonana przez naszego stylistę będzie wzbudzała zachwyt. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko po to, byś czuła się wyjątkowo. Z doskonałą fryzurą wyjdziesz nie tylko z naszej Pracowni. Gwarantujemy, że Twoje upięcie wytrzyma nawet całą noc!

Oferujemy oryginalne upięcia na ślub, imprezę czy spotkanie biznesowe. Dopasujemy fryzurę do okazji i sprawimy, że będziesz wyglądała zjawiskowo! Przyjdź do nas i przekonaj się, że z nami wszystko jest możliwe! Najlepszy fryzjer w Poznaniu kryje się w Pracowni Cut Cut przy ulicy Meissnera 2c! Daj szansę mu się wykazać!