W Pracowni CutCut zadbamy o to, byś miała idealną fryzurę, w której poczujesz się pewnie i swobodnie, ale również przywrócimy Twoim włosom naturalny blask. Proponujemy Ci zabieg pielęgnujący skórę głowy oraz włosy.

To niezwykle ważne, by odpowiednio pielęgnować włosy. Możemy stosować najlepsze i najdroższe kosmetyki, ale kiedy zapominamy o podstawach, ich działanie będzie zdecydowanie ograniczone. Kluczem do sukcesu jest gruntowne oczyszczanie skóry głowy. Dobry fryzjer stylista doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

W Pracowni CutCut spotkasz ludzi, dla których fryzjerstwo to pasja. Stale rozwijamy swoje umiejętności, podnosimy kwalifikacje, szkolimy się pod okiem mistrzów fryzjerstwa w kraju i na świecie. Dzięki temu wiemy, jak zadbać o włosy, by zachwycały swoim blaskiem. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg zabiegów, które przywrócą Twoim pasmom zdrowy wygląd i doskonałą kondycję.

Grunt to odpowiednie przygotowanie

W Pracowni CutCut nic nie dzieje się przypadkowo. Każde spotkanie rozpoczynamy gruntowną analizą struktury włosów – oceniamy ich kondycję i rodzaj. Dzięki temu nasz fryzjer stylista może dobrać odpowiednią pielęgnację. To niezwykle ważne, by wybrać właściwy produkt pod daną strukturę włosa. Nasza pracownia wyposażona jest również w profesjonalny sprzęt. Korzystamy między innymi ze specjalnej mikrokamery, za pomocą której możemy dogłębnie zbadać stan włosów oraz skóry głowy.

Bez względu na to, jaki zabieg Ci zaproponujemy, zawsze w pierwszej kolejności starannie oczyszczamy włosy i skórę głowy. To absolutna podstawa. Trzeba zdać sobie sprawę, że na naszych włosach i skórze każdego dnia osadzają się rozmaite zanieczyszczenia oraz resztki kosmetyków, które tworzą swego rodzaju barierę. Żadne substancje odżywcze nie są w stanie się przez nią przebić. Aby pielęgnacja dała pożądany efekt, należy przeprowadzić dokładne oczyszczanie oraz peeling skóry głowy. Dopiero po tych czynnościach można przejść do właściwego zabiegu.

Zabieg pielęgnujący skórę głowy oraz włosy

Zabieg pielęgnujący skórę głowy oraz włosy to jeden z podstawowych zabiegów, który polecany jest do każdego rodzaju włosów. Jego celem jest przywrócenie im równowagi. Polega na dostarczeniu cennych witamin oraz minerałów, przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków oraz odpowiednio dobranych technik. Efekty zabiegu są natychmiastowe i długotrwałe.

Zastanawiasz się, w jakiej kondycji są Twoje włosy? Jaki zabieg mógłby przywrócić im blask? Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym stylistą, który profesjonalnym okiem oceni stan Twoich włosów i dobierze właściwą pielęgnację. Zaufaj nam. Pracownia CutCut to najlepszy fryzjer w Poznaniu. Chcesz się przekonać?